Submit an Enquiry or Call Us +44 (0) 1482 384660
Image for Pikell Paj
Preview with VLeBooks

Pikell Paj

By: George Saoulidis George Saoulidis(Translated by)

889398640X / 9788893986403
eBook (EPUB)
15/07/2019
Available
Italy
264 pages
Copy: 10%; print: 10%

Kur nje armepunuesi te falimentuar i bie ne dore nje loje xhager e nivelit te dyte, vendos qe te luaje per te.

Por a do te arrije ai te nxjerre ndonje fitim, kur di pak per kete loje dhe boten e saj te semure, kur kundershtaret luajne piset brenda dhe jashte fushes, dhe popullariteti i lojes rritet per cdo demtim dhe vdekje te lojtareve?

A deshiron ta shohesh lojen e pergjakshme te Cyberpink-ut?

A deshiron ta takosh Pikell Paj-in? Atehere lexo kete tregim emocionues ku popullariteti eshte sundimtari dhe gjaku rrjedh me ngjyre roze.Topi me Rrota Gjaku Rrjedh Roz takohet me FLAKRIMN n kt rrmuj t prgjakshme t nj tregimi sporti.

Kur nj armpunuesi t falimentuar i bie n dor nj loj xhagr e nivelit t dyt, vendos q t luaj pr t.

Por a do t arrij ai t nxjerr ndonj fitim, kur di pak pr kt loj dhe botn e saj t smur, kur kundrshtart luajn pist brenda dhe jasht fushs, dhe popullariteti i lojs rritet pr do dmtim dhe vdekje t lojtarve?

A dshiron ta shohsh lojn e prgjakshme t Cyberpink-ut?

A dshiron ta takosh Pikll Paj-in? Ather lexo kt tregim emocionues ku popullariteti sht sundimtari dhe gjaku rrjedh me ngjyr roz.

Ky sht libri 1 i volumit Cyberpink. VMENDJE: "Pikll Paj" ka prmbajtje droge, gjra t ndaluara, sharje n shum gjuh, drejtshkrim n Anglishten Britanike, korrektsi politike Europiane, shum prmbajtje n sistemin metrik, gjak roz, gjak t kuq, gjak t thar, adhurim i perndive n formn e korporatave, referim i pjesve trupore mashkullore dhe femrore, pije, abuzim, vrasje pr sport, vrasje me pages, vrasje n tentativ, djem epshor direkt nga 4chan, poligami, gangsterizm, nnshtrim me an t borxhit (nj lloj jo i kndshm nnshtrimi), trans-humanizm, nj keqinterpretim i rreshtave t Doktor Kush, personazhe LGBT, diversitet, konsumim turshish n sasira t mdha, konsumim uzo n sasira t mdha, sende t emrtuara keq, skena n banjo (Hitchcock do ishte krenar) dhe historia e nj heroi q vetm po prpiqet t bj gjn e duhur ndrkoh q ankohet pr t.

BIC:

FL Science fiction

Licence From £2.77
Learn More